• https://www.facebook.com/hitayotomasyon
  • https://www.twitter.com/hitayotomasyon
HİTAY ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON                                                SAN.TİC.LTD.ŞTİ
       
               FİRMAMIZ, ENDÜSTRİYEL OTOMASYON ALANINDA ÖNCÜ                                             FİRMALARINDAN DELTA ÜRÜNLERİ ANTALYA BÖLGE BAYİSİDİR!

Hakkımızda

Hitay Otomasyon,  Elektrik Elektronik ve Otomasyon sektöründe hizmet vermek üzere kuruldu.

Kurulduğu günden bu güne yaptığı işlerle Antalya'da önde gelen firmalar arasında yer aldı.Deneyimli tekniker ve teknisyen kadrosuyla bilgi ve birikimlerimizi bir araya getirip yüksek kalite anlayışımızı ve yenilikçi gücümüzle müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli ürün, daha üstün hizmet ve daha hızlı tedarik sağlamak temel hedefimizdir.

 

Firmamız için müşterilerimizin güvenini kazanmak para kazanmaktan daha önemlidir. Hedefimiz sektörde kalıcı olmak, büyümek ve standartları belirlemektir.

 

 

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Otomasyon teknolojilerini bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel yaklaşımımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir OTOMASYON ŞİRKETİYİZ…

ÜRÜNLER
*PLC
*DOKUNMATİK EKRAN(HMI)
*AC SÜRÜCÜ
*SERVO SÜRÜCÜ
*ASANSÖR SÜRÜCÜ
*CNC KONTROLÖR
*GÜÇ KAYNAĞI
*DİJİTAL TERMOSTAT
*BASIÇ GÖSTERGE
*DİJİTAL SAYICI
*TACOMETRE
*ENCODER
*SENSÖR ÇEŞİTLERİ
*SWİCH ÇEŞİTLERİ
*BUTON
*KONTAKTÖR
*TERMİK
*RÖLE
*DİYOTLAR
*ALÇAK GERİLİM ŞALT ÜRÜNLER
*OTOMASYON ÜRÜN GRUPLARI
*ELEKTRONİK ÜRÜNLER